People Innovation w toku. Zgłoś swoją firmę i wygraj aż kilkanaście nagród!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

People Innovation to konkurs dla innowatorów, którzy odważyli się zmienić swoje firmy i wprowadzili usprawnienia, które przysłużyły się ich pracownikom.

Wielkość projektu, jak zapewniają organizatorzy konkursu, nie ma znaczenia – to może być mała inicjatywa lub wielkie przedsięwzięcie. Najważniejsze są realne efekty, które sprawiają, że pracownikom pracuje się łatwiej, przyjemniej lub bardziej wydajnie.

Zgłoszenie

Aby dokonać zgłoszenia należy m.in. podać nazwę projektu, jego główne cele i założenia, przebieg, a także realny wpływ, jaki wywarł on na organizację. 15 czerwca (wtorek) o godzinie 10:00 odbędzie się również Q&A na żywo, podczas którego będzie można rozwiać swoje wszelkie wątpliwości dotyczące udziału w konkursie.

Na zdobywcę I miejsca czeka pakiet atrakcyjnych nagród, m.in. darmowe Badanie Talentów Instytutu Gallupa z indywidualną konsultacją, 4-godzinne szkolenie “PR workshop: Improving the communication of your business“, warsztaty BPMN, weekend w SPA dla dwojga oraz wywiad na temat zwycięskiego projektu w miesięczniku Personel Plus.

Swój projekt można zgłosić bezpłatnie przez stronę internetową do 3 września 2021 roku włącznie.

Zdjęcie główne artykułu: fot. Werner Du plessis, źródło: unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*