Co kupić pracownikom na święta?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Okres świąteczny zbliża się do nas coraz większymi krokami, dlatego też warto zacząć myśleć nad upominkami. W tym szczególnym czasie koniecznie pomyśl także o swoich pracownikach. Podpowiadamy, co możesz kupić im pod choinkę.

Prezenty cieszą każdego. Dobrze dobrane upominki świąteczne dla pracowników są nie tylko dowodem wdzięczności za wspólnie przepracowany rok, ale i ważnym elementem employer brandingu. Często pełnią one także funkcję motywacyjną oraz zwiększającą lojalność. Dowiedz się więc, co kupić pracownikom na święta.

Karty podarunkowe

Świetnym pomysłem na prezent dla pracownika jest z pewnością karta podarunkowa. Jest to miły gest, a ponadto każdy będzie mógł rozdysponować daną kwotę wedle uznania. Najlepszym rozwiązaniem będą z pewnością karty podarunkowe na biżuterię – w końcu prezenty jubilerskie są zawsze mile widziane pod choinką. Dobrym pomysłem są także karty na usługi cyfrowe, na przykład do najpopularniejszych serwisów streamingowych takich jak Netflix czy HBO Go. Możesz też postawić na bony podarunkowe do księgarni, drogerii, lub sklepów sportowych. Dobierz rodzaj karty do swojego zespołu, a będziesz mieć pewność, że ucieszy się z otrzymanego prezentu. 

Podobnym do kart podarunkowych pomysłem są tak zwane vouchery na przeżycia. Taki voucher to nic innego jak bon z zaproszeniem na masaż, skok na bungee, elegancką kolację czy przejazd szybkim samochodem na torze wyścigowym, lub inne nietypowe atrakcje. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mieli świetną okazję, aby naładować baterie i z głową pełną pomysłów wrócić do codziennych obowiązków. Takie vouchery znajdziesz na przykład online.

Świąteczne paczki

Bardzo klasycznym, ale także lubianym przez wszystkich pomysłem na prezent są również ponadczasowe paczki świąteczne. To, co w nich umieścisz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, jednak postaraj się, aby paczka miała motyw przewodni. Dobrym rozwiązaniem są na przykład prezenty kawowe, w których umieścisz kilka rodzajów wysokiej jakości kawy, dodatki takie jak przyprawy oraz akcesoria takie jak młynek, mały dzbanek, lub elegancki zaparzacz. Możesz także umieścić w paczce świąteczny kubek – ich w końcu nigdy za wiele. Innym pomysłem na paczkę mogą być miody prezentowe, zestawy do kąpieli, naturalne kosmetyki, mieszanki ziół, lub spersonalizowane akcesoria codziennego użytku, na przykład zapalniczki z grawerem.

Doskonale sprawdzą się także paczki utrzymane w tematyce konkretnego filmu lub książki. W skompletowaniu świątecznej paczki pomocny może okazać się także Sklep z winem Profilwino.  Pamiętaj jednak, że w przypadku świątecznych paczek ogromną rolę odrywa opakowanie, dlatego też postaraj się, aby było ono ładne i kreatywne. 

Gadżety technologiczne

Jako prezent bożonarodzeniowy możesz swoim pracownikom podarować także różnego rodzaju gadżety technologiczne. Świetnym rozwiązaniem będzie na przykład power bank lub bezprzewodowe słuchawki. Są to przedmioty, które przydadzą się każdemu, więc możesz być pewny, że Twoi pracownicy będą zadowoleni z takiego upominku. Ciekawym prezentem będą także cyfrowe ramki na zdjęcia najbliższych – w końcu wiele osób nie wyobraża sobie swojego biurka bez takiego zdjęcia. Taka cyfrowa ramka wyświetla zdjęcia w formie prezentacji, dzięki temu wspomnienia ze wspólnych chwil, wycieczek, urlopów oraz ważnych momentów są cały czas dostępne i widoczne.

Zdj. główne: freestocks/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*