Z jakiej okazji wręczyć prezenty firmowe?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Upominki firmowe to miły gest, który zawsze warto wprowadzić w swojej firmie. Prezenty, nawet te drobne, potrafią świetnie podnieść morale pracowników i zmotywować ich do działania, a także są miłym gestem w kierunku kontrahentów. Jednak z jakiej okazji wręczać prezenty firmowe? Podpowiadamy, kiedy najlepiej obdarować swoich współpracowników oraz jakie upominki wybrać.

Kiedy wręczyć upominki firmowe?

Okazji na wręczenie prezentów jest wiele, a każda z nich jest dobra. Kiedy więc warto obdarować swoich pracowników i partnerów biznesowych firmowymi prezentami? Z pewnością świetną okazją do zakupu upominków są święta – zwłaszcza te najważniejsze, czyli Boże Narodzenie i Wielkanoc. Prezenty na święta Bożego Narodzenia możesz także połączyć z prezentem noworocznym. Warto także obdarować damską część zespołu na Dzień Kobiet oraz męską na Dzień Mężczyzny. Miłym gestem będzie także zakup prezentu z okazji okrągłej rocznicy pracy w firmie. 

Jakie prezenty wybrać?

Jakie jednak prezenty wybrać na wszystkie te okazje? Przedstawiamy kilka naszych sprawdzonych pomysłów!

Kosze prezentowy

Najbardziej uniwersalnym prezentem, który z pewnością spodoba się każdemu, są kosze prezentowe. Postaw na piękne i ozdobne kosze, które będą wypełnione słodkościami i innymi pysznościami. W koszu mogą się znaleźć na przykład ciastka, herbaty, kawy, zaparzacze do ciepłych napojów, czekolady oraz wino. Postaraj się, aby produkty te były z wysokiej półki oraz ładnie zapakowane. Piękne kosze z idealnymi prezentami dla Twoich współpracowników oraz klientów biznesowych znajdziesz na stronie https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-prezentowe/prezenty-biznesowe/

Voucher na przeżycia

Świetnym pomysłem na prezent jest również tak zwany voucher na przeżycia. Jest to nic innego jak voucher, który obdarowana osoba może wykorzystać na różne ciekawe aktywności, na przykład lot balonem, skok na bungee, wypad na strzelnicę, kolację w ciemności… czy całe mnóstwo innych świetnych rzeczy! Jest to w ostatnich czasach bardzo popularne rozwiązanie na niebanalny podarunek.

Karta podarunkowa do sklepu

Trafienie w cudzy gust nie jest łatwym zadaniem, dlatego też często dobrym pomysłem będzie zakup karty podarunkowej, na przykład do księgarni czy innego sklepu. Dzięki temu unikniesz wtopy prezentowej, a każdy z obdarowanych będzie mógł kupić sobie dokładnie to, co mu się podoba.

Zdjęcie główne: pexels.com/Angela Roma

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*