Personalizowane gadżety, które można wręczyć pracownikom

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Obecnie wręczanie pracownikom gadżetów firmowych jest normą w wielu przedsiębiorstwach. Personalizowane akcesoria stanowią o prestiżu firmy, są dodatkową formą promocji, a przede wszystkim – użytecznymi gadżetami, które usprawniają codzienna pracę. Sprawdź, jakie personalizowane akcesoria warto podarować pracownikom.

Dlaczego warto inwestować w upominki dla pracowników?

Prezenty firmowe mogą przybierać różną postać. Warto dopasować je do potrzeb pracowników i profilu firmy. Gadżety wysokiej jakości można wykorzystać także do promocji przedsiębiorstwa podczas targów branżowych. Dzięki usłudze personalizacji możesz umieścić na akcesoriach imię pracownika i podarować mu je w ramach świątecznego prezentu. Uniwersalne dodatki, zawierające logo i nazwę firmy, mogą być wręczane pracownikom, a także klientom i partnerom biznesowym, aby zwiększyć rozpoznawalność marki. Elegancki prezent z pewnością wpłynie pozytywnie na wizerunek marki i całego przedsiębiorstwa.

Odzież i akcesoria

Ubrania z logiem firmy mogą być noszone przez pracowników podczas pracy albo w czasie prywatnym. Najczęściej wybieranymi gadżetami do personalizacji są koszulki, czapki z daszkiem i ekologiczne, bawełniane torby. W przypadku ubrań warto zadbać o to, aby zaoferować pracownikom szeroki wybór rozmiarów, a także zadbać o dostępność damskich i męskich fasonów. Ciekawym upominkiem dla pracownika są również dresy z nadrukiem – sprawdzą się zarówno dla miłośników sportu, jak i osób przebywających na pracy zdalnej.

Artykuły biurowe

Alternatywą dla spersonalizowanej odzieży mogą być akcesoria biurowe. Sprawdzą się podczas codziennej pracy w biurze, pracy zdalnej, a także podczas podróży służbowej. Kompaktowe i funkcjonalne artykuły papiernicze, takie jak długopis z logiem firmy, zestaw samoprzylepnych karteczek indeksujących czy notes są uniwersalnymi i niedrogimi upominkami, które pracownicy mogą mieć zawsze pod ręką. W związku ze zbliżającym się nowym rokiem, warto zainwestować także w personalizowany kalendarz roczny, który będzie promował firmę, a także stanie się kluczowym narzędziem do organizacji pracy. W roli gadżetów firmowych sprawdzą się również papeteria firmowa, etui i smycz na identyfikator pracowniczy, a także elegancki breloczek do kluczy.

Akcesoria do komputera

W dzisiejszych czasach komputer jest nieodzownym narzędziem do pracy biurowej. Dużym powodzeniem cieszą się akcesoria do sprzętów elektronicznych, takie jak etui na laptopa czy obudowa na telefon. Pracownicy cenią sobie także upominki w postaci pendrive’ów i powerbanków. Szeroki wybór funkcjonalnych gadżetów z możliwością personalizacji znajdziesz na: https://fitchoice.eu/

Gadżety na przerwę lunchową

Warto nie zapominać także o produktach codziennego użytku, z których pracownicy korzystają podczas przerwy lunchowej. Należą do nich m.in.: pudełko lunchowe, kubek czy butelka filtrująca. Upominki tego typu wzmacniają u pracowników poczucie przynależności do firmy. Dla zapracowanych osób sprawdzą się zwłaszcza kubki termiczne z logotypem firmy oraz personalizowany bidon z imieniem. Pracownicy są niejako ambasadorami Twojej marki, dlatego warto zadbać o ich komfort podczas przerwy lunchowej. Solidnie wykonane pojemniki do przechowywania żywności i napojów pomogą budować pozytywne relacje nowych pracowników z firmą, a także mogą zachęcić Twój zespół do wprowadzenia zdrowych praktyk żywieniowych.

Zdj. główne: Hert Niks/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*