Konkurs Raportów Społecznych. Kto został doceniony?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już po raz 14 jury Konkursu Raportów Społecznych wyróżniło firmy i organizacje aktywnie działające w myśl idei odpowiedzialnego biznesu.

W konkursie uczestnicy nagradzani są za raporty podsumowujące ich osiągnięcia w zakresie zaangażowania społecznego, wspierania zrównoważonego rozwoju i działania na rzecz ochrony środowiska. Organizatorami przedsięwzięcia są Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte Polska.

Laureaci 2020

W 14. edycji konkursu wzięło udział rekordowe 56 publikacji, w tym 12 debiutów. Jury, w swojej ocenie biorąc pod uwagę kompletność, wiarygodność oraz komunikację, przyznało nagrody w trzech kategoriach oraz nagrodę specjalną.

Laureatem Nagrody Głównej w kategorii Raport Społeczny ponownie została firma LPP S.A. Nagroda Główna w kategorii Raport Zintegrowany kolejny raz trafiła do Santander Bank Polska. Za Najlepszy Debiut wśród Raportów Zintegrowanych nagrodzono BNP Paribas Bank Polska, do którego trafiła także Nagroda Specjalna Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wyróżnienia otrzymały: Grupa Jurajska GOPR, Stowarzyszenie Otwarte Klatki,  Grupa TAURON, Orange Polska, Jeronimo Martins Polska i Grupa VELUX.

Raporty zostały przygotowane we współpracy z CSRinfo i dostępne są w bibliotece raportów. Tymczasem organizatorzy pracują już nad kolejną edycją konkursu:

Zdjęcie główne artykułu: fot. Benjamin Child, źródło: unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*