Carrotspot – nowoczesny system kafeteryjny

Carrotspot – nowoczesny system kafeteryjny

Materiał Partnera

Zarządzanie zespołem
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wiele firm zastanawia się jak podnieść wydajność i poprawić motywację pracowników. Bardzo często niska efektywność jest wynikiem wypalenia zawodowego, braku wiary we własne siły, niedoceniania, anonimowości itp. Wiele osób lepiej pracuje w sytuacji, gdy czują się zauważani i doceniani. Doskonałym rozwiązaniem, które wpływa pozytywnie na motywację pracowników, jest Carrotspot.

Carrotspot – co to jest?

Carrotspot należy do narzędzi, służących do motywowania pracowników i definiowania nagród. Różni się od innych dostępnych platform kafeteryjnych, ponieważ umożliwia dopasowanie nagród do indywidualnych potrzeb wszystkich pracowników, pomaga w motywacji wewnętrznej i zewnętrznej, a także w budowaniu kultury organizacyjnej firmy. Jaki jest zalety ma Carrotspot? Na czym dokładnie polega ten system?

Carrotspot – niekończone możliwości motywowania

Narzędzie Carrotspot zostało założone przez Annę Streżyńską oraz Arkadiusza Szczebiotę, twórców MC2 Innovations, przy współpracy z psychologami i specjalistami od motywacji. Program przynosi ogromne korzyści pracownikom, kadrom, działom HR oraz całym organizacjom. Dzięki platformie można obsługiwać abonamenty, kafeterie, benefity, zarządzać ZFŚS, tworzyć ankiety, a także wyznaczać i monitorować cele stanowiskowe i rozwojowe. Carrotspot nadaje się do każdej firmy, bez względu na rozmiar czy branże.

Jak działa Carrotspot?

Kompleksowe narzędzie Carrotspot opiera się na modułowej budowie, pozwalającej wybierać moduły, niezbędne w danej organizacji. Dużym plusem jest to, że moduły można dowolnie personalizować i dopasowywać do potrzeb firmy, a także posiadanego budżetu. Pracownicy mogą samodzielnie wybierać świadczenia abonamentowe, za pośrednictwem tzw. tokenów wykorzystać środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, zamieniać je na najprzeróżniejsze nagrody. Dostępne są m.in. kupony do różnych sklepów, Allegro, bilety do kin, teatrów, na koncerty itp. Za pomocą Carrotspot można również składać wnioski o dofinansowanie tokenów ZFŚS czy dofinansowanie do wypoczynku. Pracownicy mogą również obdarowywać się wzajemnie lub wymieniać nagrodami. Obsługa programu jest bardzo prosta i intuicyjna. Platforma pozwala skutecznie motywować zespół, a tym samym podnosić wydajność pracowników. Jest również dużym ułatwianiem dla działów HR. Osoby zarządzające mają dostęp do narzędzi analitycznych, które umożliwiają obserwację wzrostu zaangażowania pracowników. Platforma jest niezwykle elastyczna, dlatego decyduje się na nią coraz więcej firm.

Carrotspot to proste w obsłudze, kompletne narzędzie, które pozwala na komfortowe zarządzanie procesami w kadrach i działach HR. Dzięki niemu można zaspokoić potrzeby materialne i socjalne pracowników finansowane z ZFŚS, a także zwiększyć efektywność pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Zuzanna 06.05.2024

    To interesujący pomysł na nowoczesną organizację w firmach. Carrotspot może usprawnić codzienne funkcjonowanie biura, zapewniając wygodę i różnorodność w wyborze dań.