Targi pracy – jakie gadżety zapadną obiecującym kandydatom w pamięć?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Targi pracy to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy potencjalnym kandydatom oraz przyszłym klientom. Tego typu eventy stają się dla wielu przedsiębiorców okazją do pozyskania nowych kontaktów, zacieśnienia więzi i podjęcia biznesowej współpracy. Jakie gadżety mogą zainteresować poszukujących pracy? Sprawdźmy to! 

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – to przysłowie, które znajduje odzwierciedlenie w promocji małych i dużych firm. Nierozerwalną częścią każdego przedsiębiorstwa jest przemyślany marketing oraz troska o drobiazgi, w tym elementy wizualnej prezentacji marki. Gadżety reklamowe powinny być zatem oryginalne, budzące skojarzenia z brandem i zauważalne. Warto zadbać o spójność, estetykę oraz ich praktyczny wymiar – im częściej osoba obdarowana będzie sięgać po przedmiot z danym logotypem, tym szybciej zapadnie jej w pamięć nazwa firmy. W artykule przedstawiamy TOP 3 gifty, które doskonale sprawdzą się na branżowych wydarzeniach. Dowiedz się, jak pozostawić po sobie dobre wrażenie! 

Ponadczasowe kubki reklamowe 

Czasami banalne rozwiązania okazują się najlepszymi. Upominkiem, który wciąż zyskuje sympatię uczestników targów jest kubek, dlatego warto go wykorzystać w promocji własnej firmy. Czy gadżet ten zapadnie w pamięć kandydatom? Tylko i wyłącznie wtedy, gdy zdecydujesz się na nowatorski projekt – ciekawa grafika w połączeniu z chwytliwym, żartobliwym napisem mogą zdziałać cuda. 

Notesy reklamowe 

Uniwersalnością cieszą się notesy reklamowe, które przez pracowników są chętnie wykorzystywane do tworzenia własnoręcznych notatek i zapisów w trakcie szkoleń czy konferencji. Doskonałym dodatkiem do gadżetu jest długopis z logo firmy oraz karteczki samoprzylepne. Te gadżety biurowe sprawdzą się podczas pracy, sporządzania listy zakupów oraz nauki. 

Niezastąpiony pendrive 

Niektórych akcesoriów nigdy nie za wiele. Pendrive’y od lat spotykają się z zadowoleniem obdarowywanych nimi uczestników targów branżowych. Przede wszystkim są praktyczne. Podobnie, jak powerbanki, które mogą okazać się większym wydatkiem, jednak z pewnością zostaniesz zapamiętany i pozytywnie odebrany przez potencjalnych pracowników. 

Eko-torby 

Troska o środowisko to jedna z wielu nierzadko wymienianych wartości wśród korporacji. Ekologiczne torby z nadrukiem nie tylko przedstawiają firmę w dobrym świetle, lecz skutecznie przykuwają wzrok. Pamiętaj jednak o tym, aby zamieścić logo swojej marki i uzupełnić je o ciekawy opis. 
Wciąż nie jesteś przekonany co do wymienionych przez nas gadżetów? Sprawdź ofertę dostępną na stronie: markowe-upominki.pl i stań się bardziej widocznym na rynku pracy!

Fot.: Brooke Lark/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*