Co wręczyć pracownikom na wielkanoc?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Zbliżające się święta wielkanocne to dobra okazja do tego, aby docenić pracę swoich pracowników. Nie musisz wcale wiele wydawać, aby sprawić, że na twarzy osób zatrudnionych w Twojej firmie, pojawił się uśmiech. Co więc wypada im wręczyć w tym szczególnym czasie? Podpowiadamy!

Zestawy prezentowe

Bardzo popularnym rozwiązaniem są wielkanocne kosze prezentowe. Przeważnie znajdują się w nich słodycze (np. mazurek, króliczki z czekolady), różnego rodzaju herbaty oraz kawa smakowa. Do zestawu można dobrać też miód lipowy. Tego rodzaju zestawy są już od elegancko zapakowane w koszyku lub drewnianym pudełku.

Eleganckie gadżety

Innym pomysłem może być przygotowanie praktycznych gadżetów, które pracownicy będą mogli wykorzystać np. w codziennej pracy. Dobrym rozwiązaniem mogą być notesy w skórzanej oprawie, pióra czy długopisy. Można też podarować stylowe kubki z logo firmy i życzeniami.

Rękodzieło

Ręcznie wykonane wyroby od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Do zestawu prezentowego możesz dodać małe talerzyki, figurki lub innego rodzaju ozdoby. Dobrym dodatkiem mogą być ponadto ręcznie wykonane kartki z życzeniami.

Świeczki

To uniwersalne rozwiązanie, które na pewno przypadnie do gustu wielu pracownikom. Możesz wybierać zarówno z szerokiej gamy zapachowej, jak i wybrać świeczki bez zapachu. Na rynku dostępne są one w różnych wielkościach oraz kształtach, a także kolorach.

Vouchery oraz bony

Ten rodzaj prezentu również cieszy się dużym zainteresowaniem. Możesz wręczyć pracownikom voucher na określoną kwotę lub usługę czy też produkt. Dzięki temu,, będziesz miał pewność, że osoby zatrudnione w Twojej firmie będą zadowolone z wybranej rzeczy.

Praktyczne domowe akcesoria

Elegancka filiżanka, stylowy kubek, a może zaparzacz do ziół, herbat oraz kawy? To jedne z bardziej praktycznych podarunków, jakie możesz wręczyć. Innym rozwiązaniem mogą być ozdobne miseczki czy talerzyki. Komplet można uzupełnić ekologiczną torbą bawełnianą

Regionalne wyroby

W ich skład mogą wchodzić miody, dżemy, marmolady, mięsa a także słodkie wyroby. Co ciekawe, tego rodzaju produkty są przeważnie bardzo elegancko zapakowane, co sprawia, że prezentują się bardzo efektownie.

Wręczanie świątecznych upominków to miła tradycja, którą warto wdrożyć w swojej firmie. Nawet najmniejszy prezent może sprawić, że pracownicy poczują się docenieni oraz zauważeni.

Fot.: Mariya Muschard/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*