Strona główna » Redakcja

Redakcja

W Teamowi.pl zdajemy sobie sprawę, że praca to ważna część naszego życia, która może dać sporo satysfakcji.  Z tej świadomości zrodziło się zainteresowanie zagadnieniami z obszaru employer brandingu, nowoczesnego HR-u, zarządzania zespołem, ale też budowania marki własnej i rozwoju zawodowego. 

Wierzymy, że w każdym procesie na pierwszym miejscu powinien stać człowiek, dlatego śledzimy najlepsze praktyki rekrutacyjne, szukamy nowych rozwiązań dotyczących komunikacji wewnętrznej i podpowiadamy, jak z głową kierować swoją karierą. Wszystko po to, byś mógł stać się najlepszym pracodawcą lub cenionym pracownikiem. 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Alina Jałowiecka

Alina Jałowiecka

Tajniki relacji międzyludzkich i ich wzajemnych uwarunkowań poznała studiując psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zafascynowana zagadnieniem inteligencji społecznej, jej rozwijania i stosowania – zarówno w biznesie, jak i w życiu codziennym. Prywatnie podróżniczka, fanka adrenaliny i wielogodzinnych rozmów.

Zobacz wpisy autora

Brygida Konig

Brygida König

Ekologiczna humanistka, żyjąca zgodnie z filozofią slow life i slow fashion. Stale rozwija swoją wiedzę z zakresu CSR, czyli społecznej świadomości biznesu.

Zobacz wpisy autora

Karolina Jakubiec

Karolina Jakubiec

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie informacją w nowych mediach. Rosnąca liczba użytkowników na portalu to jej motor napędowy do działania. Rozwijające się media społecznościowe, jakościowy content marketing oraz zagadnienia związane z influencer marketingiem niejednokrotnie spędzają jej sen z powiek. Interesuje się także rynkiem pracy, zwłaszcza w kontekście employer brandingu i etycznej rekrutacji pracowników.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Kostyra

Klaudia Kostyra

Pasjonatka słowa, głównie pisanego. Uwielbia czytać i pisać teksty różnej maści, ostatnio nawet bajki dla dzieci. Ponieważ od niedawna prowadzi też swoją działalność, z zainteresowaniem śledzi dynamicznie zmieniający się rynek pracy i związane z nim trendy. Zgodnie z konfucjańską mądrością, ze swojej pasji uczyniła swój zawód, więc codziennie robi to, co kocha.

Zobacz wpisy autora

Martyna Świerc

Martyna Świerc

Od lat poszukuje pracy idealnej i głęboko wierzy w jej istnienie. Lubi wyzwania i kontakt z kreatywnymi ludźmi w każdym wieku. Doświadczenie w PR zdobywała pracując jako asystent lokalny posła do Parlamentu Europejskiego.

Zobacz wpisy autora