Teamowi Redakcja

Redakcja

W Teamowi.pl zdajemy sobie sprawę, że praca to ważna część naszego życia, która może dać sporo satysfakcji.  Z tej świadomości zrodziło się zainteresowanie zagadnieniami z obszaru employer brandingu, nowoczesnego HR-u, zarządzania zespołem, ale też budowania marki własnej i rozwoju zawodowego. 

Wierzymy, że w każdym procesie na pierwszym miejscu powinien stać człowiek, dlatego śledzimy najlepsze praktyki rekrutacyjne, szukamy nowych rozwiązań dotyczących komunikacji wewnętrznej i podpowiadamy, jak z głową kierować swoją karierą. Wszystko po to, byś mógł stać się najlepszym pracodawcą lub cenionym pracownikiem. 

Redaktor naczelny

Dorota Wanat

Dorota Wanat

„Rozmowa rekrutacyjna” – te dwa słowa brzmiały dla niej kiedyś jak obietnica najgorszego koszmaru. A dziś? To specjalistka od konstruowania niezawodnych CV, dopasowanych do konkretnej branży. Z zaciekawieniem śledzi rozwój branży HR, która zmienia się niezwykle dynamicznie i prezentuje co raz to nowe oblicza.

d.wanat@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Alina Jałowiecka

Alina Jałowiecka

Tajniki relacji międzyludzkich i ich wzajemnych uwarunkowań poznała studiując psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zafascynowana zagadnieniem inteligencji społecznej, jej rozwijania i stosowania – zarówno w biznesie, jak i w życiu codziennym. Prywatnie podróżniczka, fanka adrenaliny i wielogodzinnych rozmów.

Zobacz wpisy autora

Brygida König

Brygida König

Ekologiczna humanistka, żyjąca zgodnie z filozofią slow life i slow fashion. Stale rozwija swoją wiedzę z zakresu CSR, czyli społecznej świadomości biznesu.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Justyna Dereń

Absolwentka pedagogiki i polityki społecznej. Żywo interesuje się zagadnieniami samorozwoju, motywacji oraz asertywności, a także społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Kostyra

Klaudia Kostyra

Pasjonatka słowa, głównie pisanego. Uwielbia czytać i pisać teksty różnej maści, ostatnio nawet bajki dla dzieci. Ponieważ od niedawna prowadzi też swoją działalność, z zainteresowaniem śledzi dynamicznie zmieniający się rynek pracy i związane z nim trendy. Zgodnie z konfucjańską mądrością, ze swojej pasji uczyniła swój zawód, więc codziennie robi to, co kocha.

Zobacz wpisy autora

Michał Urbaniak

Michał Urbaniak

Choć dziś jest usatysfakcjonowanym copywriterem, przez wiele lat szukał swojego zawodowego miejsca idealnego. To doświadczenie pozwoliło mu krytycznie spojrzeć na siebie jako pracownika i popracować nad swoimi kompetencjami. Interesują go przede wszystkim nietypowe procesy rekrutacyjne z elementami grywalizacji, które pozwalają pokazać swoją kreatywność.

Zobacz wpisy autora